OZNAM O UZATVORENÍ MATERSKEJ ŠKOLY

OZNAM O UZATVORENÍ MATERSKEJ ŠKOLY

9. október 2020

Z dôvodu pozitívneho výsledku na Covid-19 u viacerých zamestnancov našej materskej školy uzatvára RUVZ prevádzku do pondelka 19.10.2020 (vrátane).

Všetky deti, ktoré navštevujú MŠ Tabaková ostávajú v domácej 10-dňovej karanténe. Odporúčame nahlásiť pediatrovi pre prípadné otestovanie, obzvlášť v pípade výskytu príznakov ochorenia Covid-19 (horúčka nad 38°C, kašeľ, sťažené dýchanie, bolesť svalov, bolesť hlavy, únava, malátnosť,strata čuchu a chuti).

Podľa pokynov RUVZ musí byť v povinnej 10-dňovej karanténe, alebo do negatívneho výsledku testu každá osoba, ktorá bola za posledných 14 dní v priamom styku s osobou pozitívne otestovanou na koronavírus SARS-CoV-2. RUVZ odporúča nechať súrodencov detí navštevujúcich našu MŠ preventívne v karanténe, rodičia detí karanténu povinnú nemajú, kým sa u dieťaťa nepotvrdí nákaza.

Od utorka 20.10.2020 bude prevádzka MŠ Tabaková obnovená.

Ďakujeme za pochopenie!